Freelance Web Tasarımı ve Programlaması yapıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Web Tasarımı ve Programlaması yapıyorum - Türkiye Geneli ...

caporeista isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caporeista

Webmaster / İstanbul

Alt 18-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Web Tasarımı ve Programlaması yapıyorum

Program/Seviye: Photoshop
Fireworks
Dreamweaver
Html
Css
Php
Mysql
Ruby on Rails

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Tüm web tasarım ve yazılım işlerinizi freelance olarak makul ücretlerde profesyonelce yapmaktayım İstanbul / Beylikdüzündeyim yakın olanlarla yüzyüze görüşme yapabilirim veya skype den de yapdığım işlerin bazılarına web sitemde'den bakabilirsiniz.

digiface.net

E-posta:

Telefon: 0533 088 48 01
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Web Tasarımı ve Programlaması yapıyorum - Türkiye GeneliFreelance Web Tasarımı ve Programlaması yapıyorum - Türkiye GeneliFreelance Web Tasarımı ve Programlaması yapıyorum - Türkiye GeneliFreelance Web Tasarımı ve Programlaması yapıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap