Freelance ya da Tam zamanlı - Ankara

İş Veren İlanları - Freelance ya da Tam zamanlı - Ankara ...

handepinar06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

handepinar06

Grafiker / Ankara

Alt 22-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance ya da Tam zamanlı

Program/Seviye:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yayınevimizin çıkaracağı İlköğretim kitabı resimlerini dijital ortamda çizebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. İlgilenen arkadaşlarımız fiyat ile birlikte örnek çalışma göndermeleri rica olunur.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance ya da Tam zamanlı - AnkaraFreelance ya da Tam zamanlı - AnkaraFreelance ya da Tam zamanlı - AnkaraFreelance ya da Tam zamanlı - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap