Freelance ya da tam zamanlı çalışacak 3d modelleme yapabilen takım arkadaşları arıyoruz - İzmir

İş Veren İlanları - Freelance ya da tam zamanlı çalışacak 3d modelleme yapabilen takım arkadaşları arıyoruz - İzmir ...

Freelance ya da tam zamanlı çalışacak 3d modelleme yapabilen takım arkadaşları arıyoruz - İzmir
mrttn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrttn

Grafiker / İzmir

Alt 25-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance ya da tam zamanlı çalışacak 3d modelleme yapabilen takım arkadaşları arıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,
Şirketimiz bünyesinde proje bazlı çalışacak, ileri ki dönemlerde tam zamanla işe alımında planlandığı bir çalışma arkadaşına ihtiyacımız var. Yapılacak işin tanımı; Uluslar arası projeler için 3D modelleme yapıp sunum dosyası haline getirmek. Konuyla ilgilenirseniz bana verdiğim numaradan ulaşabilirsiniz .

E-posta:

Telefon: 0232 328 19 80
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance ya da tam zamanlı çalışacak 3d modelleme yapabilen takım arkadaşları arıyoruz - İzmirFreelance ya da tam zamanlı çalışacak 3d modelleme yapabilen takım arkadaşları arıyoruz - İzmirFreelance ya da tam zamanlı çalışacak 3d modelleme yapabilen takım arkadaşları arıyoruz - İzmirFreelance ya da tam zamanlı çalışacak 3d modelleme yapabilen takım arkadaşları arıyoruz - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aliarcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliarcom

Grafiker / Ankara

Alt 26-05-2016 #3
https://www.artstation.com/artist/aliarcom yapmış olduğum bazı çalışmaların bulunduğu link Ankara da yaşıyorum freelance yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap