Freelance ya da Yarı Zamanlı İş Arıyorum! - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance ya da Yarı Zamanlı İş Arıyorum! - Türkiye Geneli ...

darklett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darklett

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance ya da Yarı Zamanlı İş Arıyorum!

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
Photoshop: İyi
Illustrator: İyi
InDesign: İyi
Freehand: iyi
Fireworks: İyi
Flash: İyi
Dreamweaver: Orta

İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık 4 yıl boyunca çeşitli firmalarda grafik ve web arayüz tasarımcısı olarak çalıştım ve kısa bir matbaa geçmişimde oldu. Şu an özel bir eğitim firmasının bütün tasarım işlerini yürütmekteyim ve ayrıca freelance olarak çalışmaktayım.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Çalışmalarım ve CV için mail yoluyla iletişime geçebiliriz.

İşle ilgili açıklama: Şu an Kocaeli Üniversitesi GSF Resim bölümünde okumaktayım. Grafik ve web arayüz tasarımları konularında dışarıdan destek verebileceğim ya da belirlenen gün/günlerde ofisten çalışabileceğim, güvenilir bir firma arıyorum. İlgilenenler ile ayrıntılı olarak telefonla ya da yüzyüze görüşmeyi tercih ederim.

Not: İkamet yerim Bostancı / İstanbul

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance ya da Yarı Zamanlı İş Arıyorum! - Türkiye Geneli - Freelance ya da Yarı Zamanlı İş Arıyorum! - Türkiye Geneli ya da Freelance ya da Yarı Zamanlı İş Arıyorum! - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance ya da Yarı Zamanlı İş Arıyorum! - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

darklett

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2012 #3
İlan günceldir!

darklett

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2012 #4
İlanın geçerliliği bitmiştir.