freelance yada fulltime grafiker (istanbul)

Sonuçlanan İlanlar - freelance yada fulltime grafiker (istanbul) Sponsorlu Bağlantılar merhabalar, anadolu üniversitesi güzel sanatlar fakültesi 2006 mezunuyum. 1.5 yıldır bir reklam ajansında grafiker olarak çalışmaktayım. daha önce çeşitli firmalara kurumsal kimlik, logo , afiş, ambalag, katalog, broşür, ...

nilaylaylaylom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nilaylaylaylom

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar, anadolu üniversitesi güzel sanatlar fakültesi 2006 mezunuyum. 1.5 yıldır bir reklam ajansında grafiker olarak çalışmaktayım. daha önce çeşitli firmalara kurumsal kimlik, logo , afiş, ambalag, katalog, broşür, poster, el ilanı, dergi ilanı tasarımı yaptım ve baskı aşamasına getirme görevinde bulundum. yaratıcı yönüme çok güvenmekteyim. fulltime yada freelance olarak iş arıyorum. freelance olması tercihimdir. pc ve mac ortamında photoshop ve freehand'i çok iyi düzeyde kullanmaktayım. üsküdar'da oturuyorum. eğer portfolyomu görmek yada görüşmek isterseniz pm yoluyla irtibata geçiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nilaylaylaylom

Grafiker / İstanbul

Güzel Sanatlar mezunuyum, iş arıyorum

Alt 15-02-2009 #3
Merhabalar,
Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 2006 mezunuyum.2 yıldır bir reklam ajansında grafiker olarak çalışmaktayım. Pc ve Mac ortamında Photoshop ve Freehand'i çok iyi düzeyde kullanıyorum. Daha önce çeşitli firmalara kurumsal kimlik, logo , afiş, ambalag, katalog, broşür, poster, el ilanı, dergi ilanı, web sayfa arayüzü, e-mailing tasarımı yaptım ve basılacak olanları baskı aşamasına getirme görevinde bulundum. Ayrıyeten Web tasarım sertifikam ve orta düzeyde Flash bilgim de mevcuttur. Yaratıcı yönüme çok güvenmekteyim ve tasarım konusunda hiç kaygı duymamaktayım. Üsküdar ikametliyim ve sigara kullanmıyorum. Eğer portfolyomu görmek yada görüşmek isterseniz iletişim bilgilerimi almak için pm yoluyla irtibata geçiniz
planet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

planet

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-02-2009 #4
nilay hanım ne şekilde iletişim kurabiliriz?
nderc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nderc

Grafiker / Mersin

Alt 06-04-2009 #5
halen iş arıyormusunuz
sertanxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertanxx

Hiç Biri / İstanbul

Mrb

Alt 09-04-2009 #6
Firmamıza dısardan calısabilecek grafiker ve webmaster ihtyacımız var suan katalog , brosur ve web site yapılacaktır. Bunula ilgilenirsen özelden yazabilirsin. Bana.

nilaylaylaylom

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2009 #7
İlanım hala günceldir, grafik tasarımcı arayan kişiler özelden mesaj atarak iletişim bilgilerimi isteyebilirler.
sanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanat(48)

Grafiker / Erzincan

Alt 11-08-2009 #8
erzincandaki bir reklam firmasında çalışmak istermisiniz?

nilaylaylaylom

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2009 #9
İlanımla ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.
Mail adreslerinizi özelden yollayabilirsiniz.
İlk mesajımda belirtiğim gibi Üsküdar - İstanbul ikametliyim. Başka bir şehirde çalışmayı düşünmüyorum.
İş ilanım halen günceldir, iş aramaktayım.
aajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aajans

Matbaacı / İstanbul

Alt 21-08-2009 #10
dışarıdan iş müteakibinde çalışacak yurt dışı için hazır edilecek kataloğun tasarımında reklam+metin sayfalarını forma ücretinde çalışacak arkadaş arıyoruz irtibat fırat gün *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ariyorum, freelance, fulltime, grafiker, guzel, istanbul, mezunuyum, sanatlar, yada