Freelance yada sabit iş arıyorum - Eskişehir

Freelancer İş Arayanlar - Freelance yada sabit iş arıyorum - Eskişehir Sponsorlu Bağlantılar Freelance yada sabit iş arıyorum Şehir: Eskişehir Program/Seviye: Adobe Photoshop/İllustrator/Corel Draw Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: Eskişehir' de ikamet etmekteyim isteyenle freelance yada sabit ...

cnsn1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnsn1903

Eğitimci / Eskişehir

Alt 31-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance yada sabit iş arıyorum

Program/Seviye: Adobe Photoshop/İllustrator/Corel Draw

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Eskişehir' de ikamet etmekteyim isteyenle freelance yada sabit çalışabilirim. Eğitmenlik ve iş tecrübemle birlikte sizlere yardımcı olabilirm.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance yada sabit iş arıyorum - EskişehirFreelance yada sabit iş arıyorum - EskişehirFreelance yada sabit iş arıyorum - EskişehirFreelance yada sabit iş arıyorum - Eskişehir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap