Freelance Yardımcı Grafiker/Stajyer - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Yardımcı Grafiker/Stajyer - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance Yardımcı Grafiker/Stajyer Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: İş Tanımı: Logo ...

Mor Portakal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mor Portakal

Sanat Yn. / Ankara

Alt 25-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Yardımcı Grafiker/Stajyer

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İş Tanımı:
Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımları, afiş, broşür ve sosyal medya platformları için içerik tasarımları yapabilen, ekip ile uyumlu çalışabilecek, yetiştirilmek üzere Freelance stajyer arıyoruz.

Aranan Nitelikler:

“Y kuşağının baharında şık bir gencim,
CMYK ve RGB arasındaki farkı iyi bilirim,
Illustrator vazgeçilmezim,
InDesing ve PhotoShop’a da hâkimim, dijital düşünür,
sosyal medya paylaşım ölçeklerini ezbere bilirim, yaratıcılıkta sınır tanımam, kısa zamanda büyük işler başarırım, takım çalışması tam benim işim.” Diyorsan,

Portfolyondeki tasarımlarına da güveniyorsan:
Aradığımız takım arkadaşı sensin!

Başvuru Şekli:

Vakit kaybetmeden portfolyonu hemen *********‘a gönder.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Yardımcı Grafiker/Stajyer - Türkiye GeneliFreelance Yardımcı Grafiker/Stajyer - Türkiye GeneliFreelance Yardımcı Grafiker/Stajyer - Türkiye GeneliFreelance Yardımcı Grafiker/Stajyer - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..