Freelancer 5 Yıllık Tecrübeli Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Yöneticisi - Sakarya

İş Arayan İlanları - Freelancer 5 Yıllık Tecrübeli Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Yöneticisi - Sakarya ...

Freelancer 5 Yıllık Tecrübeli Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Yöneticisi - Sakarya
yuxeldesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yuxeldesign

Grafiker / Sakarya

Alt 28-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer 5 Yıllık Tecrübeli Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Yöneticisi

Aranan Şehir: Sakarya

Program/Seviye: Adobe İllustrator - İleri Seviye
Adobe Photoshop - İleri Seviye
Adobe İndesign - İleri Seviye
Adobe Muse - İleri Seviye
Camtasia - İleri Seviye

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce bir sosyal medya ajansında grafiker olarak çalıştım.
Ayrıca Freelancer olarak birçok çalışmam mevcuttur.
Bir süre aylık bir dergide gönüllü olarak dergi dizgi tasarımı yaptım.
Yarışmalar için video alanında çalışmalarım da mevcuttur.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 5 Yıl amatör, 5 yıl profesyonel olarak grafik tasarım ile uğraşıyorum, Çok çeşitli çalışmalarım mevcuttur.

Grafikerlik dışında Sosyal Medya yönetimi de yapabiliyorum. Daha önce birçok firmanın sosyal medya yönetimini gerçekleştirdim

E-posta:

Telefon: 0538 254 14 54
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer 5 Yıllık Tecrübeli Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Yöneticisi - SakaryaFreelancer 5 Yıllık Tecrübeli Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Yöneticisi - SakaryaFreelancer 5 Yıllık Tecrübeli Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Yöneticisi - SakaryaFreelancer 5 Yıllık Tecrübeli Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Yöneticisi - Sakarya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap