Freelancer İş Arıyorum - Kocaeli

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer İş Arıyorum - Kocaeli Sponsorlu Bağlantılar Freelancer İş Arıyorum Şehir: Kocaeli Program/Seviye: Corel Uzman Freehand Orta Ofis Programları Uzman Photoshop İyi Dreamweaver İyi Web Tasarım Php ve HTML İyi Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) ...

M.gebes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M.gebes(25)

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 22-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer İş Arıyorum

Program/Seviye: Corel Uzman
Freehand Orta
Ofis Programları Uzman
Photoshop İyi
Dreamweaver İyi
Web Tasarım Php ve HTML İyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kocaeli Bölgesi Tercihimdir. İsteye Göre Pazar Günleri Firmada da Çalışabilirim. Gazete Tasarım Tecrübem var. Tasarım Ücretlerim Emin Olun Piyasanın Altında Fiyatlardır. Sadece Referans Kazanmak için freelancer iş arıyor ve yapıyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer İş Arıyorum - Kocaeli - Freelancer İş Arıyorum - Kocaeli ya da Freelancer İş Arıyorum - Kocaeli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer İş Arıyorum - Kocaeli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelancer İş Arıyorum - Kocaeli | Freelancer İş Arıyorum - Kocaeli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..