freelancer iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - freelancer iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, 2001 yılından beri Matbaa sektöründe çalışmaktayım. Bütün grafik programlarını bilmekteyim. Broşür, katalog, gazete, dergi vs matbaa işlerinde 9 yıldır tecrübeliyim. irtibat: ********* *********...

freelancer iş arıyorum
erdalkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdalkartal

Grafiker / İstanbul

freelancer iş arıyorum

Alt 31-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

2001 yılından beri Matbaa sektöründe çalışmaktayım. Bütün grafik programlarını bilmekteyim. Broşür, katalog, gazete, dergi vs matbaa işlerinde 9 yıldır tecrübeliyim.

irtibat: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.