Freelancer İş Arıyorum. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer İş Arıyorum. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelancer İş Arıyorum. Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Adobe photoshop iyi seviyede Adobe Indesign iyi seviyede Adobe Indesign iyi seviyede Freehand iyi seviyede Ofis programları iyi seviyede Çalışma Şartları: ...

sedner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedner

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer İş Arıyorum.

Program/Seviye: Adobe photoshop iyi seviyede
Adobe Indesign iyi seviyede
Adobe Indesign iyi seviyede
Freehand iyi seviyede
Ofis programları iyi seviyede

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Tüm grafik tasarım işleriniz itina ile yapılır,ihtiyaç noktasında lütfen irtibata geçiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer İş Arıyorum. - Türkiye Geneli - Freelancer İş Arıyorum. - Türkiye Geneli ya da Freelancer İş Arıyorum. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer İş Arıyorum. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelancer İş Arıyorum. - Türkiye Geneli | Freelancer İş Arıyorum. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..