Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Ankara

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Ankara ...

kursadnazli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kursadnazli

Baskıcı / Ankara

Alt 16-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum

Program/Seviye:
adobe photoshop
asobe indesign
adobe illustrator
coreldraw programlarını profesyonel kullanıyorum

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: FTP ve aynı zamanda mail yoluyla çalışan 10 senelik bir deneyime sahip grafikerim. Her türlü basılı metaryallerinizin tasarım ve baskı öncesi hazırlıkları konularında sizlere en iyi şekilde ve uygun fiyatlara hizmet vermek tam bana göre bir iş. Kurumsal Kimlik, Logo, Amblem, Dergi, Gazete, Broşür, Insort, Kartvizit vb. çalışmalarınızı yaptırmak için mail atmanız yeterlidir.

E-posta:

Telefon: 0535 624 76 30
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Ankara - Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Ankara ya da Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap