freelancer çalışmak üzere iş arıyorum - Ankara

Freelancer İş Arayanlar - freelancer çalışmak üzere iş arıyorum - Ankara ...

ronaydogn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ronaydogn

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 11-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelancer çalışmak üzere iş arıyorum

Program/Seviye: corel draw iyi
adobe photoshop iyi
adobe illustrator orta
adobe indesign orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: üniversite öğrencisiyim grafik tasarımı bölümünde okuyorum freelancer tasarımcı olarak iş arıyorum.katalog,broşür,kartvizit,logo vb. işlerinizi yapabilirim.

E-posta:

Telefon: 0554 661 50 22
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

freelancer çalışmak üzere iş arıyorum - Ankarafreelancer çalışmak üzere iş arıyorum - Ankarafreelancer çalışmak üzere iş arıyorum - Ankarafreelancer çalışmak üzere iş arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aydem42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aydem42

Eğitimci / Konya

Alt 16-08-2014 #3
merhaba iyi çalışmalar.
elimizde yaklaşık 30 sayfa çizim yapılması gereken 4 -6 yaş çocuklarına göre çalışma var. vektörel çizim yapılacak ve eskiz çalışmalarıyla birlikte örnek resimleme yapabilir misiniz.
Bu mesajdan alıntı yap