Freelancer Çalışmak Üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer Çalışmak Üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

habercigulsah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

habercigulsah

Grafiker / Sakarya

Alt 18-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Çalışmak Üzere iş arıyorum

Program/Seviye: Photoshop: iyi
İllustratör:az

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Tek kişi olarak çalışıyorum bir kaç işimi hayat geçirdim (örnekleri siz bana ulaştığınızda görebilirsiniz) Fakat yaptığım çalışmalrın karşılığını alma gibi sıkıntılar yaşadığım için bazı şarlarım olacak mail attığınızda cevaplayacağım ilginiz için teşekkürler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer Çalışmak Üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli - Freelancer Çalışmak Üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli ya da Freelancer Çalışmak Üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer Çalışmak Üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelancer Çalışmak Üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli | Freelancer Çalışmak Üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..