Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Adobe Photoshop-İyi Corel Draw - Çok iyi Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Mertsam Tekstil Doğuş tekstil Toksöz Spor ...

freelanceonur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freelanceonur(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum

Program/Seviye: Adobe Photoshop-İyi
Corel Draw - Çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Mertsam Tekstil
Doğuş tekstil
Toksöz Spor Sirkeci (sportive)
Atar spor
Korkmaz Spor
Starion Spor
Dafron Spor
İlhan Digital
Umut Taş Dizayn
Mc Nakış
Enda Spor
Yüksel Baskı
Tayf Baskı
Ajansnet
Eroğlu Spor (zeytinburnu)
Eroğlu Spor (sirkeci)
Merkez Spor
Elma Grafik Tasarım
Erma Spor
As Spor

İşle ilgili açıklama: Çizimim iyidir çoğunlukla süper lig takımlarıyla çalışmaktayım ama onlar haricindede işler yapabilirim çalışmalarımı görmek isterseniz

grafiker10ur.wix.com/grafikeronur bu sitede görebilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0533 351 89 93
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Türkiye GeneliFreelancer Çalışmak Üzere İş Arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap