Freelancer çalışmak üzere DİZGİ işleri arıyorum. - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer çalışmak üzere DİZGİ işleri arıyorum. - Türkiye Geneli ...

Zahide Bal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zahide Bal

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer çalışmak üzere DİZGİ işleri arıyorum.

Program/Seviye:
İNDESİNG / iyi seviyede
MATHTYPE / iyi seviyede
WORD / iyi seviyede

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: 16 yıldır dizgi işlerinde çalıştım. 4 senedir de indesing programını kullanıyorum. İstenildiğinde referans verebilirim.

İşle ilgili açıklama: 1999 yılı ŞAMPİYON kurslarına gittim. F Klavyede pc kullanıyorum. Her türlü sözel-sayısal kitaplarınız titiz ve seri bir şekilde yazılır tarafımca.

Not: Çok işe ihtiyacım var.

E-posta:

Telefon: 0532 205 70 16
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer çalışmak üzere DİZGİ işleri arıyorum. - Türkiye GeneliFreelancer çalışmak üzere DİZGİ işleri arıyorum. - Türkiye GeneliFreelancer çalışmak üzere DİZGİ işleri arıyorum. - Türkiye GeneliFreelancer çalışmak üzere DİZGİ işleri arıyorum. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Zahide Bal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zahide Bal

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap