Freelancer çizer (digital ve suluboya) - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelancer çizer (digital ve suluboya) - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelancer çizer (digital ve suluboya) Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Paint Tool Sai ileri seviye İş deneyimi ve içeriği: KOSKİ(Konya Su ve Kanalizasyon ...

YukiRei isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YukiRei

Ressam / Adana

Alt 28-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer çizer (digital ve suluboya)

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Paint Tool Sai ileri seviye

İş deneyimi ve içeriği:
  • KOSKİ(Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi) için çocuk kitap illustrasyonu(37 sayfa ve kapak) 42 XLÜLO
  • Azerbaycan Anime Cemiyyeti logosu ve maskotu
  • Sabutaitro-san Alt yazı grubu logosu
  • Samurai Ninja Fighter oyun çizimi
  • Azerbaycan Kızılay "Kan Damlası" çocuk kitap illustrasyonu
  • Çukurova Üniversitesi "PANDAS Günleri" logo ve rozet tasarımı
  • Hacettepe Üniversitesi Mezuniyyet 2014 T-shirt tasarımı
  • Leah Nyks Cosplay maskot tasarımı ve çizimi

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: lyrachan

İşle ilgili açıklama: Sadece freelancer çalışıyorum ve parttime. Adanada çalışıyorum bu nedenle ofiste değil evde online çalışabilirim. Ilgilendiğim alanlar illustasyon, karakter, maskot tasarımı. Anime tarzını çok kullanıyorum. Digital ve suluboya-inking tekniklerini tercih ederim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer çizer (digital ve suluboya) - Türkiye GeneliFreelancer çizer (digital ve suluboya) - Türkiye GeneliFreelancer çizer (digital ve suluboya) - Türkiye GeneliFreelancer çizer (digital ve suluboya) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hapkidos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hapkidos

Hiç Biri / Ankara

Tasarım talebi

Alt 27-02-2015 #3
Merhaba,

ortalama 30-50 karakter hareketinden (frame) oluşan samuray çizimine ihtiyacım var. (kılıç ile kesme, yürüme, zıplama, yaralanma)
samuray shodown "ukyo" karakteri veya samurai champloo "jin" karakterine benzer bir şekilde olacak. telif haklarına takılmamak adına yeni karakter veya bunların değiştirilmesi şeklinde olabilir.

İlgilenir misiniz? Fiyat ve süre bilgisi gönderirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
YukiRei isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YukiRei

Ressam / Adana

Alt 12-09-2015 #4
Güncel ilan...
Bu mesajdan alıntı yap