freelancer dijital ressammı arıyorsun ? - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - freelancer dijital ressammı arıyorsun ? - Türkiye Geneli ...

xny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xny

Sanat Yn. / İzmir

Alt 08-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelancer dijital ressammı arıyorsun?

Program/Seviye: photoshop / ileri seviye
Illustrator / ileri seviye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: freelancer olarak ressamlık yada dijital boyama hizmeti veriyorum. bağlantısından çalışmalarımı inceliyebilir, ilginizi çektiği taktirde bana aşağıdaki e-posta adresinden mail atabilirsiniz..Teşekkürler.İyi çalışmalar.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları freelancer dijital ressammı arıyorsun ? - Türkiye Geneli - freelancer dijital ressammı arıyorsun ? - Türkiye Geneli ya da freelancer dijital ressammı arıyorsun ? - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | freelancer dijital ressammı arıyorsun ? - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
xny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xny

Sanat Yn. / İzmir

Alt 10-05-2012 #3
dgimon's deviantART gallery bağlantısından örnek çalışmalarımı görebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap