Freelancer Flash Animasyoncusu Aranıyor - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer Flash Animasyoncusu Aranıyor - İzmir ...

Chris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Chris

Sanat Yn. / Afyonkarahisar

Alt 17-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Flash Animasyoncusu Aranıyor

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: İyi derecede Photoshop ve Flash programlarını kullanabilen Html diline hakim. Aynı zamanda kendi çizimlerini yapabilen

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İyi bir tasarımcı ve flash animasyoncusu arıyorum. Freelancer olarak iş bazlı çalıçabilceğimiz. Güvenilir ve işini düzgün yapan bir grafikere ihtiyacımız var. Tercihen İzmirde ikamet etmesi tercihimizdir...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer Flash Animasyoncusu Aranıyor - İzmir - Freelancer Flash Animasyoncusu Aranıyor - İzmir ya da Freelancer Flash Animasyoncusu Aranıyor - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelancer Flash Animasyoncusu Aranıyor - İzmir | Freelancer Flash Animasyoncusu Aranıyor - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2011 #3
***İyi çalışmalar.