Freelancer fotoğrafçı + tasarımcı - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer fotoğrafçı + tasarımcı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Freelancer fotoğrafçı + tasarımcı Şehir: İstanbul Program/Seviye: PHOTOSHOP ILLUSTRATOR INDESIGN FREEHAND Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar 2001 yılından beri grafikerlik sektörünün içindeyim ...

maxiday isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxiday

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer fotoğrafçı + tasarımcı

Program/Seviye: PHOTOSHOP
ILLUSTRATOR
INDESIGN
FREEHAND

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar 2001 yılından beri grafikerlik sektörünün içindeyim 2010 yılından itibaren grafik + fotoğraf olarak devam ediyorum.

Ürün ve dia çekimi (tek & imaj)
Dış mekan düğün, nişan, sünnet, doğum günü çekimi
Katalog Tasarımı
Grafik Tasarım

Düğün çekimlerinde 1büyük albüm + 2 cep albüm + 2aile albüm + 1 büyük duvar fotoğrafı olarak set halinde sunabilirim.

Nikon d7100 ile fotoğraf çekimi yapmaktayım.

E-posta:

Telefon: 0533 353 39 62
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer fotoğrafçı + tasarımcı - İstanbulFreelancer fotoğrafçı + tasarımcı - İstanbulFreelancer fotoğrafçı + tasarımcı - İstanbulFreelancer fotoğrafçı + tasarımcı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap