Freelancer Grafik Arıyorum. - İstanbul

İş Veren İlanları - Freelancer Grafik Arıyorum. - İstanbul ...

Fikirtkm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fikirtkm

Matbaacı / İstanbul

Alt 03-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Grafik Arıyorum.

Program/Seviye: Freehand ( çok iyi) , Photoshop ( Çok İyi ) ,Corel Draw ( iyi )

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kartvizit , Broşür, Katalog , Dijital baskı alanında çalışabileceğim ,
freelancer grafiker arıyorum. Her yapılan iş için karşılıklı görüşerek
ücret belirlenip çalışılmaktadır.
( Avcılar veya yakın çevrede ikamet edilmesi önemlidir.Kendime ait bir ofisim var. - Dilerseniz benim ofisimde , iş olduğu zaman birlikte çalışabiliriz. Dilersenizde benden işi alıp , kendiniz çalışıp daha sonra benimle paylaşabilirsiniz. )

E-posta:

Telefon: 0536 237 76 15
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelancer Grafik Arıyorum. - İstanbulFreelancer Grafik Arıyorum. - İstanbulFreelancer Grafik Arıyorum. - İstanbulFreelancer Grafik Arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
J3rK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

J3rK

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2013 #3
mail adresi hata veriyor bilginize
Bu mesajdan alıntı yap
puan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sanat Yn. / İzmir

Alt 05-02-2013 #4
merhaba; izmir de oturuyorum. istadiğiniz tüm işlerde montajına kadar bilgi sahibiyim. frelens çalışma isterseniz çalışabilirim. FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ!
Bu mesajdan alıntı yap