Freelancer Grafik İşleri - Ankara

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer Grafik İşleri - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Freelancer Grafik İşleri Şehir: Ankara Program/Seviye: Fireworks ileri düzey. 8 yıllık deneyim. Photoshop, İllüstrator orta. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: Referanslarımı facebook sayfamdan inceleyebilirsiniz. facebook.com/emirhanunl veya örnek ...

emirhanunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirhanunal

Grafiker / Ankara

Alt 15-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Grafik İşleri

Program/Seviye: Fireworks ileri düzey. 8 yıllık deneyim. Photoshop, İllüstrator orta.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Referanslarımı facebook sayfamdan inceleyebilirsiniz. facebook.com/emirhanunl

veya örnek olarak bir kaçı;

Nariç | emirhan ünal

Grammy Müzik Merkezi | emirhan ünal

Fiba Tarım Ürünleri | emirhan ünal

İşle ilgili açıklama: 8 Yıllık grafik tasarım deneyimim var. Bu işe MX Fireworks ile başlayıp Macromedia Fw 8 ve CS5 ile devam etmekteyim.

Freelancer işlerini bu güne kadar sorunsuz oldukca çok tamamladım. Grafik danışmanlıği ile de bir kaç firmayla yıllardır çalışmaktayım.

Benim için firmanızın veya projelerinizin misyonunu yansıtacak tasarımlar çok önemlidir.

Freelancer ve grafik danışmanlığı işlerinizde çözüm ortağınız olmak için bana ulaşın.

E-posta:

Telefon: 0541 850 59 58
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelancer Grafik İşleri - AnkaraFreelancer Grafik İşleri - AnkaraFreelancer Grafik İşleri - AnkaraFreelancer Grafik İşleri - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap