Freelancer Grafik Tasarım (ücret ile değil fikir ile çalışıyorum) - Dünya Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Freelancer Grafik Tasarım (ücret ile değil fikir ile çalışıyorum) - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelancer Grafik Tasarım (ücret ile değil fikir ile çalışıyorum) Şehir: Dünya Geneli Aranan Şehir: Dünya Geneli Program/Seviye: Corel Draw x7 Adobe İllustrator CS6 Adobe Photoshop CS6 Freehand Mx ...

Freelancer Grafik Tasarım (ücret ile değil fikir ile çalışıyorum) - Dünya Geneli
abdullayagmur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullayagmur

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Grafik Tasarım (ücret ile değil fikir ile çalışıyorum)

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Program/Seviye: Corel Draw x7
Adobe İllustrator CS6
Adobe Photoshop CS6
Freehand Mx

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar

3-4 Yıldır Grafik Tasarım ile Uğraşmaktayım Ajans ve matbaa deneyimim oldu ne çok profesyonelim nede çok amatör sadece sizin ne istediğiniz önemli genelde matbaa işleri ile uğraşmaktayım Kurumsal Kimlik, Broşür, Kartvizit v.s tüm matbaa işleri bu hizmeti size ücretsiz olarak sağlayabilirim neden ücretsiz peki? diye aklınızda bir soru belirmeden belirtmek isterim hep aynı tarz grafik tasarım yapmaktan sıkıldım fikirleriniz ile beni yönlendirmeniz benim için yeterli olacaktır.

Teşekkür ederim...

Not: Acil işler ile ilgilenmiyorum..

E-posta:

Telefon: 0507 131 00 75
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer Grafik Tasarım (ücret ile değil fikir ile çalışıyorum) - Dünya GeneliFreelancer Grafik Tasarım (ücret ile değil fikir ile çalışıyorum) - Dünya GeneliFreelancer Grafik Tasarım (ücret ile değil fikir ile çalışıyorum) - Dünya GeneliFreelancer Grafik Tasarım (ücret ile değil fikir ile çalışıyorum) - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap