Freelancer Grafik Tasarım ve Web Yazılımcılar Aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer Grafik Tasarım ve Web Yazılımcılar Aranıyor ...

tasarimuzmani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimuzmani

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yer: İstanbul
Çalışma Saatleri: Freelancer
Aranan Nitelikler: Grafik Tasarım Konusunda uzman, Kurumsal kimlik çalışmaları, Katalog, broşürler, afiş vs. gibi tasarımları rahatça yapabilecek, sektörde tecrübeli, işi zamanında teslim edebilecek arkadaşlar.

Web Tasarım için, web yazılım yapabilen, php bilen, yönetim panelli site yazabilen arkadaşlar arıyoruz.

İlanımızla ilgilenen arkadaşların CV'lerini ********* adresine mail atmanız yeterlitdir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Freelancer Grafik Tasarım ve Web Yazılımcılar Aranıyor veya Freelancer Grafik Tasarım ve Web Yazılımcılar Aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-09-2010 #3
Freelancer Grafik Tasarım ve Web Yazılımcılar Aranıyor bu Cv ler toplanıpta sizin portfföyünüzde sağa sola gönderiliyormu?...Ciddi bir işveren olsanız mailleriniz firma adı altında olur. Tasarım canavarı olarak siz bize piyasaya yaptığınız çalışmalardan bu foruma ekleyinde en azından ön görüşmenizde sizlerle çalışmak isteyeceklerin onları ne tür çalışmaların bekliyeceğini gösterebilin.

tasarimuzmani

Hiç Biri / İstanbul

Teşekkür ederim uyarın için

Alt 20-09-2010 #4
Freelancer Grafik Tasarım ve Web Yazılımcılar Aranıyor bu Cv ler toplanıpta sizin portfföyünüzde sağa sola gönderiliyormu?...Ciddi bir işveren olsanız mailleriniz firma adı altında olur. Tasarım canavarı olarak siz bize piyasaya yaptığınız çalışmalardan bu foruma ekleyinde en azından ön görüşmenizde sizlerle çalışmak isteyeceklerin onları ne tür çalışmaların bekliyeceğini gösterebilin.
Eğer bu seni rahatlatacaksa memnuniyetle yayınlarız. Ama firma bilgilerimizi gizli tutmak en doğal hakkım, sadece bizimle çalışabilecek arkadaşlara firma bilgilerimizi sunuyoruz. Teşekkür ederim.

tasarimuzmani

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-09-2010 #5
Portfolyö oluşturayım dedim ama özel üyelik gerekiyormuş, bu yüzden dolayı gönderemedim çalışmalardan örnekler, üzgünüm.
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-09-2010 #6
Eğer bu seni rahatlatacaksa memnuniyetle yayınlarız. Ama firma bilgilerimizi gizli tutmak en doğal hakkım, sadece bizimle çalışabilecek arkadaşlara firma bilgilerimizi sunuyoruz. Teşekkür ederim.
Sizinle Çalışacak Olan Kişi de Doğal Haktan Faydalanıp Kendi Bilgi ve Çalışmalarını Göndermeksizin Sizinle İş Yapabilir O Zaman?
Sağlıklı İletişim İçin İki Tarafın da Net Olması Gerekmiyor mu?

tasarimuzmani

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2010 #7
Sizinle Çalışacak Olan Kişi de Doğal Haktan Faydalanıp Kendi Bilgi ve Çalışmalarını Göndermeksizin Sizinle İş Yapabilir O Zaman?
Sağlıklı İletişim İçin İki Tarafın da Net Olması Gerekmiyor mu?
Tabikinde istiyen göndermeyebilir ama açık ve net konuşmak gerekirse, işlerini görmediğim biriyle de çalışmak istemem, sadece ben değil kimse çalışmak istemez. Diye düşünüyorum...