Freelancer grafik tasarımcı arıyorum - Erzurum

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer grafik tasarımcı arıyorum - Erzurum ...

Avrasya Proje isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Avrasya Proje

Hiç Biri / Erzurum

Alt 10-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan içerik ve tarihinden dolayı güncelliğini kaybetmiş konudur.
Geçerliliği olan bir konu ise lütfen yeni konu açınız.

Freelancer grafik tasarımcı arıyorum

Aranan Şehir: Erzurum

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Şirketim Erzurumda.Ara sıradada olsa bu tarz işlerim oluyor. Bende çatpat öğrenmek zorunda kaldım birini bulamadığım için. ama mesleğim olmadığı için çok naadir kullanıncada unutuyorum. Tanışmak istiyorum böyle bilgili insanlarla. Ben tarif edeyim biride yapsın istiyorum. Hemde benim işim daha profosyonelce olur, hemde ticaret olur. Logo, antedli zarf kağıt vs.. ne olursa olsun.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelancer grafik tasarımcı arıyorum - ErzurumFreelancer grafik tasarımcı arıyorum - ErzurumFreelancer grafik tasarımcı arıyorum - ErzurumFreelancer grafik tasarımcı arıyorum - Erzurum

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

KorzayAksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KorzayAksu

Grafiker / Ankara

Alt 11-02-2013 #3
Öncelikle Hayırlı akşamlar, Adım Korzay Aksu Ankara da yaşıyorum lise son sınıf öğrencisiyim aynı zamanda da R ajans Creative de Grafik Tasarım bölümünde çalışıyorum çok tecrübeli değilim fakat azimli biriyim ve hızlı bir şekilde öğreniyorum tasarım işini, aynı zamanda web tasarım ve flash animasyon yapıyorum dediğim gibi çok iddialı biri değilim tecrübem yok pek fazla ama elimden geleni yapabilirim eğer ihtiyacınız olursa ********* adresinden bana ulaşabilirsiniz tekrarda iyi akşamlar..
baturbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 11-02-2013 #4
verdiğiniz adrese cv'mi ve sertifikalarımı gönderdim. gerekli örnek işler ve diğer bilgilerimi web sitemde bulabılırsınız
Avrasya Proje isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Avrasya Proje

Hiç Biri / Erzurum

Alt 11-02-2013 #5
Öncelikle Hayırlı akşamlar, Adım Korzay Aksu Ankara da yaşıyorum lise son sınıf öğrencisiyim aynı zamanda da R ajans Creative de Grafik Tasarım bölümünde çalışıyorum çok tecrübeli değilim fakat azimli biriyim ve hızlı bir şekilde öğreniyorum tasarım işini, aynı zamanda web tasarım ve flash animasyon yapıyorum dediğim gibi çok iddialı biri değilim tecrübem yok pek fazla ama elimden geleni yapabilirim eğer ihtiyacınız olursa korzay.********* adresinden bana ulaşabilirsiniz tekrarda iyi akşamlar..
Teşekkür ederim İlanda belirttğim gibi burdan biri olsun istiyorum. Derslerinde başarılar canım kardeşim.
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2013 #6
e-mail. gönderdim.
iyi çalışmalar
KorzayAksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KorzayAksu

Grafiker / Ankara

Alt 11-02-2013 #7
Teşekkür ederim İlanda belirttğim gibi burdan biri olsun istiyorum. Derslerinde başarılar canım kardeşim.
Teşekkür ederim abi sağolun Freelancer grafik tasarımcı arıyorum - Erzurum
nurs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurs(30)

Grafiker / Bursa

Alt 12-02-2013 #8
Mail gönderildi. İyi çalışmalar.
hacibey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hacibey

Grafiker / Ankara

Alt 12-02-2013 #9
Lütfen verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz!

üstad bu konuda yardımcı olabilirim size isterseniz, adım ali göynük - ankara - 053*************
mssahin88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mssahin88(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2013 #10
mail gönderildi. iyi calısmalar..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları