Freelancer Grafiker - Ankara

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer Grafiker - Ankara ...

change isimli Üye şimdilik offline konumundadır

change

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Grafiker

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: merhabalar,

Freelancer olarak uygun fiyata web arayüzü, banner, katalog, broşür, kurumsal kimlik, logo, kartvizit tasarımı yapmaktayım. 5 yıllık tecrübeye sahibim. Ankarada ikamet ediyorum ankaradan gelecek işler tercihimdir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer Grafiker - Ankara - Freelancer Grafiker - Ankara ya da Freelancer Grafiker - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer Grafiker - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
change isimli Üye şimdilik offline konumundadır

change

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 04-08-2014 #3
ilanım günceldir
Bu mesajdan alıntı yap