Freelancer Grafiker Aramaktayız - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer Grafiker Aramaktayız - Türkiye Geneli ...

suatmsda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suatmsda

Baskıcı / Ankara

Alt 12-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Grafiker Aramaktayız

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Draw ve Adobe programlarını iyi düzeyde kullanm

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Freelancer çalışan arkadaşlar konusunda çok deneyim yaşadığımız için lütfen aşağıda belirttiğim kurallara uyacak arkadaşlar irtibata geçerse sevinirim.
- Arandığında cevap verecek.
- Dediği günde işini yetiştirecek. (bilgisayarı sık sık arıza yapmayan arkadaşlar mümkünse)
- Gönderdiği tasarımda revize istendiğinde alınmayacak ve bu ücrete zaten bu kadar olurdu demiyecek. (müşteride her zaman ilk gelen tasarım geçer diye bir mantık yoktur)
- İş başına mantıklı fiyat isteme yeteneğine sahip. (Ben bir fiyat vereyim de tutarsa yaparız nasıl olsa mantığını benimsememiş.)
- freelencer güzel iş çıkartacak arkadaşlar ile çalışmak istemekteyiz.

Başvurularınızı lütfen örnek çalışmalarınız ve/veya web sitenizin adresi ile gönderirseniz sevinirim.
Mail adresimden her saat iletişim kurabilirsiniz.

Not: Bu işin en özel şartı grafiker arkadaşımızın işini temiz çıkartması firma olarak ta bizim işimiz arkadaşımızın ücretini en hızlı şekilde ödemektir.
Bu mantık çerçevesinde uzun soluklu çalışacak arkadaş ve arkadaşlara ihtiyacımız bulunmaktadır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelancer Grafiker Aramaktayız - Türkiye GeneliFreelancer Grafiker Aramaktayız - Türkiye GeneliFreelancer Grafiker Aramaktayız - Türkiye GeneliFreelancer Grafiker Aramaktayız - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

dizaynator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynator

Grafiker / İstanbul

Freelancer amele !!

Alt 12-11-2014 #3
o kadar freelancer deneyimine sahipsiniz madem hepsi kaypaktı da siz mi çok dürüstsünüz bir de bu pencereden bakmak lazım
suatmsda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suatmsda

Baskıcı / Ankara

Alt 12-11-2014 #4
Merhaba,
Evet sizin bakış açınızda farklı bir bakış açısı.
Ben kaypaklık olarak değerlendirmiyorum sadece aradığım şartları belirtiyorum.
Bu şartlarda yaşanan deneyimlerden çıkmaktadır.
Teşekkürler.
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2014 #5
aradığınız kişi benim...
mail gönderdim görüşmek üzere....
rasput_in isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rasput_in(36)

Karikatürist / İstanbul

Alt 14-11-2014 #6
Adobe programlarından kastınız hangileri ?
Adobe nin pek çok programı var hepsini iyi düzayde bilmek çok mümkün bir şey değil.
Aradığınız arkadaştan ne gibi çalışmalar isiteyeceksiniz bunu belirtirseniz daha isabetli başvurular alırsınız. ( afiş ,broşür , logo ,web sitesi ,banner , tanıtım videosu , kitap dizgisi , illustrasyon vs . )
Daha önemlisi bütçeniz nedir , mantıklı fiyat vericek diyorsunuz ama sizin mantıklı fiyat ölçünüz nedir , çizgi üstümü çizgi altımı çalışıyorsunuz bunu belirtmeniz gerek , size göre mantıksız olan fiyatlar çizgi üstü çalışmalar ve ajanslar için pekala mantıklı fiyatlar olabilir, revizyon işine gelince çalışma öncesi eskiz istiyor üzerinde mutabık kalıyorsanız bu sorunu yaşmazsınız , bunlar yapıldıktan sonra müşteri keyfi fikir değiştirip revizyon istiyorsa zaten dünyanın her yerinde her iş kolunda bu işlem ücrete tabiidir , istenilen şeyler yapılmamış veya yanlış yapılmış tabiki düzeltme istenir .
gamzeonderrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gamzeonderrr

Grafiker / Manisa

Alt 14-11-2014 #7
Mail atılmıştır.
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-11-2014 #8
Merhaba profesyonel çizgide freelancer çalışmaktayım, yurtiçi ve dışında ajanslara destek olmaktayım. Tarafınıza mail gönderilmiştir referansları da göreceksiniz kolay gelsin...
emr.aBy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emr.aBy

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 15-11-2014 #9
Çok ucu açık bir ilan olmuş. Yukardaki arkadaşın dediği gibi "mantıklı" dediğiniz şey değişken bi kavramdır. Yani baktığında 600 liraya logo yapanda gördüm 10 liraya da. En basit örnek. Revize konusunda da bazen en baştan tasarımın yapılması istenebiliyor şunuda değiştirelim diye diye. Buna itiraz edilmesi kadar doğal bi durum yoktur. Onun dışında hak veririm. Bence bu kadar soğuk bi dil kullanmanız hoş değil iyi çalışmalar.
omeryalcin96 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omeryalcin96(22)

Webmaster / İstanbul

Freelancer

Alt 16-11-2014 #10
Merhaba ilanınızı okudum ve sizinle çalışmak istiyorum pişman olmayacağınızın garantisini verebilrim ********* adresine telefon numaranızı bırakırsanız en kısa zamanda sizinle iletişime geçicem teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları