Freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli ...

kralmermi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kralmermi

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 26-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer grafiker arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop Yeterli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İstanbul merkezli firmamızda freelance çalışacak eleman arıyoruz. Yapılacak işlerin zamanında teslimi en önemli kuralımız. İş ücretleri istenilen işin değerine göre değişecektir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli - Freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli ya da Freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli | Freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

*DAMLA* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

*DAMLA*

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2011 #3
photoshopta yapılacak iş nedir?

kralmermi

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 27-06-2011 #4
photoshopta yapılacak iş nedir?
Web Site Tasarımı

kralmermi

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 27-06-2011 #5
İlana Başvuru Yapanlar İçin Belirtmek İstiyorum GÜn İçinde İş Yoğunluğu Nedeniyle Geç Cevap Verilebilir yada Cevap Alamayabilirsiniz Aksam Saat 8den sonra bütün başvurular değerlendirilip cevaplanacaktır.

Saygılar

kralmermi

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 27-06-2011 #6
Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Gönderilen Bütün maillere olumlu yada olumsuz bir şekilde cevap verilmiştir.
Telefon ile arayıp dönüşünce mail atmayanlara üzgünümki cevap verilememiştir. Konu Aktiftir.

Saygılar
Hasan RUŞANOĞLU
nightsoul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nightsoul

Webmaster / İstanbul

Alt 28-06-2011 #7
Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Gönderilen Bütün maillere olumlu yada olumsuz bir şekilde cevap verilmiştir.
Telefon ile arayıp dönüşünce mail atmayanlara üzgünümki cevap verilememiştir. Konu Aktiftir.

Saygılar
Hasan RUŞANOĞLU
Ben dönüş alamadım.Kontrol eder misiniz.

kralmermi

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 28-06-2011 #8
Ben dönüş alamadım.Kontrol eder misiniz.

Adınızı ve soyadınızı belirtirseniz yada e-mail adresinizi kontrol edebilirim. Başka gözden kaçanlar varsa lütfen ad ve soyadlarını belirtsinlerki kontrol edebileyim.
Saygılar.
nightsoul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nightsoul

Webmaster / İstanbul

Alt 28-06-2011 #9
Adınızı ve soyadınızı belirtirseniz yada e-mail adresinizi kontrol edebilirim. Başka gözden kaçanlar varsa lütfen ad ve soyadlarını belirtsinlerki kontrol edebileyim.
Saygılar.

kralmermi

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 28-06-2011 #10
İlan sona ermiştir. Lütfen Konuyu Kapatınız. Mail Atıp Cevap verilmeyenlerin mailleri yarın gönderilecektir. İlgi ve alakanız için herkeze çok teşekkür ederim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları