Freelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye Geneli ...

ElifDEMRC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ElifDEMRC

Grafiker / Kütahya

Alt 01-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Indesign
Adobe After Effect
COREL
TvPaint

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
Freelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye GeneliFreelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye GeneliFreelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye Geneli
Freelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye GeneliFreelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye GeneliFreelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye Geneli

İşle ilgili açıklama: reelancer olarak işin en sağlamını ve tam zamanında teslimini sağlarım. Web tasarım arayüzleri, Logo Tasarım, Dergi,Afiş Tasarım, 3D Animasyon, 2D Animasyon, Modelleme ve grafikle ilgili daha bir çok İşlerinizi Yapabilirim.

el altımda olan bi kaç işimi ekte belirttim.

Aşşadaki mail adresini ben kullanmaktayım ordan ulaşabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0543 298 0740
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye GeneliFreelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye GeneliFreelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye GeneliFreelancer grafiker sağlam ve tam zamanında iş teslimi - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap