Freelancer Grafikerim - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelancer Grafikerim - Türkiye Geneli ...

amasio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amasio

Grafiker / Amasya

Alt 14-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Grafikerim

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe İllüstratör / Üst Düzey
Adobe Photoshop / Üst Düzey

İş deneyimi ve içeriği: Freelancer görev aldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Referans ve portfolyo istenildiği takdirde göndere bilirim.

İşle ilgili açıklama: Tam zamanlı yada proje durumu göz önüne alarak çalışabilirim. Zaman açısından hiç bir sakıncası olmaz her türlü zaman ve çalışma şartı uygundur. Gerekli görülürse İstanbul'da ofis de yada yüz yüze çalışma imkanım vardır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer Grafikerim - Türkiye GeneliFreelancer Grafikerim - Türkiye GeneliFreelancer Grafikerim - Türkiye GeneliFreelancer Grafikerim - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
amasio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amasio

Grafiker / Amasya

Alt 18-07-2016 #3
İlanım Günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap