Freelancer..!!!! - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer..!!!! - İstanbul ...

kbrerdgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kbrerdgn

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer..!!!!

Program/Seviye: İllustrator (iyi)
Freehand (iyi)
Photoshop (iyi)
İndesign (iyi)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Mail atarsanız Portfolyomu sunabilirim..

İşle ilgili açıklama: Grafik tasarım mezunuyum. Grafik işleriniz zamanında ve özenli olarak yapılır. Mail adresimden ulaşabilirsiniz

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer..!!!! - İstanbul - Freelancer..!!!! - İstanbul ya da Freelancer..!!!! - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer..!!!! - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelancer..!!!! - İstanbul | Freelancer..!!!! - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

unikariyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unikariyer

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-04-2011 #3
Merhaba,

Sitemizin tasarımını değiştirmek istiyoruz.

Site ana sayfası ve tüm alt sayfalarıyla birlikte toplam 1 ana sayfa + 3 ara sayfa + 20 alt sayfa sayfa tasarım+html+css hazırlatılacaktır.

Bu konuda örnek referanslarını belirterek başvurularınızı ve tekliflerinizi rica ederiz.

ÜniversiteKariyer