Freelancer Olarak İş Arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer Olarak İş Arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelancer Olarak İş Arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop / Çok İyi Corel Draw / İyi Dreamweaver / Orta Flash / Az Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: ...

angelozi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelozi

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Olarak İş Arıyorum

Program/Seviye: Photoshop / Çok İyi
Corel Draw / İyi
Dreamweaver / Orta
Flash / Az

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 4 yıldan beri e-ticaret sektörü içerisindeyim. Tasarım, banner, dekupe, fotoğraf çekimi, sosyal medya, müşteri ilişkileri ve ürün girişi hususlarında tecrübe sahibiyim. Bu alanda hızlı ve sorunsuz bir çalışana ihtiyaç duyarsanız lütfen iletişime geçiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer Olarak İş Arıyorum - Türkiye Geneli - Freelancer Olarak İş Arıyorum - Türkiye Geneli ya da Freelancer Olarak İş Arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer Olarak İş Arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

angelozi

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2012 #3
Günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
juneaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

juneaid

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-07-2012 #4
Merhaba, lütfen önceden yapmış olduğunuz işler hakkında pm atabilir misiniz? Özel bir konuya ait bir ilan listeleme sitesi yapmaktayız.
Bu mesajdan alıntı yap

angelozi

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2012 #5
Merhaba, lütfen önceden yapmış olduğunuz işler hakkında pm atabilir misiniz? Özel bir konuya ait bir ilan listeleme sitesi yapmaktayız.
Merhaba,

Normal üye olduğum için pm atamıyorum. İlanda belirtmiş olduğum mail adresine mail atabilirseniz daha detaylı bilgi verebilirim.

Tşk,
Bu mesajdan alıntı yap

angelozi

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2012 #6
Günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap

angelozi

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2013 #7