Freelancer olarak web tasarım ve css kodlama - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer olarak web tasarım ve css kodlama - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelancer olarak web tasarım ve css kodlama Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photosohop - İyi derece Dreamweaver - İyi derece Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: ...

maydanoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maydanoz

Webmaster / Ankara

Alt 23-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer olarak web tasarım ve css kodlama

Program/Seviye: Photosohop - İyi derece
Dreamweaver - İyi derece

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bir firmada web tasarım ve css yazılımcısı olarak çalışıyorum ayrıca freelancer olarakta iş yapmak istiyorum ilgilenen kişiler mail atarlarsa yaptığım bir kaç işi öernek olarak gösterebilirim...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer olarak web tasarım ve css kodlama - Türkiye Geneli - Freelancer olarak web tasarım ve css kodlama - Türkiye Geneli ya da Freelancer olarak web tasarım ve css kodlama - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelancer olarak web tasarım ve css kodlama - Türkiye Geneli | Freelancer olarak web tasarım ve css kodlama - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

maydanoz

Webmaster / Ankara

Alt 28-02-2012 #3
ilanım günceldir...

maydanoz

Webmaster / Ankara

Alt 10-03-2012 #4
ilanım günceldir...