Freelancer Site Tasarım - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Freelancer Site Tasarım - Türkiye Geneli ...

Dikey Cizgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dikey Cizgi

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 19-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Site Tasarım

Program/Seviye: Photoshop

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Wordpress satın almış olduğumuz temayı güzelleştirmek ve logo çalışması yaptırmak istiyoruz. Tema şimdili haliyle kullanışlı ancak siteye giren kişiye waaw dedirttirmek istiyoruz.

Site adresi: 8nakliyat.com
Talep:Site tasarım, logo tasarım, banner tasarım (250*250)

Net bir ücret düşünmedik. Ücret beklentinizi ve refanslarınızı pm veya email ile gönderebilirsiniz.

Keyifli çalışmalar diliyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelancer Site Tasarım - Türkiye GeneliFreelancer Site Tasarım - Türkiye GeneliFreelancer Site Tasarım - Türkiye GeneliFreelancer Site Tasarım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
onizuka34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onizuka34

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2013 #3
ücret sanırım waaaw dedirtişecek bişey olur Freelancer Site Tasarım - Türkiye Geneli))
Bu mesajdan alıntı yap
mudes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mudes(32)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-12-2013 #4
Onu bunu kuslari böcekleri arilari petekleri istiyorsunuz ama is en önemli yere yani paraya gelince düsünmedik daha diye cekinmeden yazabiliyorsunuzda iyiymis

bence siz ne istediginizi daha tam olarak bilmiyor ve kendinize enayi ariyorsunuz..,
Bu mesajdan alıntı yap