Freelancer Teksil desinatöriü - Uşak

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer Teksil desinatöriü - Uşak ...

elitedesen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elitedesen

Desinatör / Uşak

Alt 11-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Teksil desinatöriü

Program/Seviye: Profesyonel Photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Referans isteyen müşterilerimize mail yolu ile katalog gönderebiliriz.

İşle ilgili açıklama: Elite desen Türkiye’nin seçkin firmalarında profesyonel olarak çalışmış 4 designer arkadaşımızın ortaklaşa kurduğu bir grafik-tasarım şirketi olarak bu yıl siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.
Nevresim, yastık, kırlent, çarşaf, havlu, halı, pano, puf, duvar kağıdı vb. Desenleri isterseniz teker teker isterseniz hepsini birden kombin şeklinde tasarlayip en geç 3 iş günü içerisinde elinize ulaştırıyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer Teksil desinatöriü - UşakFreelancer Teksil desinatöriü - UşakFreelancer Teksil desinatöriü - UşakFreelancer Teksil desinatöriü - Uşak

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap