freelancer veya tam zamanlı iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - freelancer veya tam zamanlı iş arıyorum ...

melek_35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya23

Alt 04-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar...
freelancer veya tam zamanlı bir iş arıyorum.logo tasarım ,kartvizit tasarım,insort,web sayfa tasarım,katolog tasarım,menü tasarım çalışmalarınız ve dekupe işleriniz itina ile yapılır.iletişim için : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya19

izmirde iş arıyorum

Alt 05-07-2010 #3
grafik tasarım,web sayfa tasarım,logo,menü,kartvizit,insort,katalog ve dekupe konularında çalışabilecegim ve bilmediklerimi de ögrene bilecegim bir iş aramaktayım.iletişim için :

Nanosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nanosoft

Hiç Biri / İstanbul

cv ve portfolyo

Alt 07-07-2010 #4
Lütfen, CV ve Portfolyolarınızı ********* adresine gönderiniz.

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 08-07-2010 #5
lütfen, cv ve portfolyolarınızı [emaıl="*********.tr"]*********.tr[/emaıl] adresine gönderiniz.
size bir mail attım.iyi çalışmalar dilerim.

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

biraz şansa ihtiyacım var..

Alt 01-08-2010 #6
merhaba;
Grafik tasarım - biraz şansa ihtiyacım var..... balçova halk egitim grafik tasarım kursunu yeni bitirdim ögrendiklerimi unutmamak ve yeni şeyler örenmek adına makul ücretler ile iş aramaktayım.bir çok yere ilan ve msj bıraktım,çok fazla bi geri dönüşüm olmadı mükemmel bir elemanım diyemem ama bu işi iyice ögrenip bu sektörün en iyisi olmak istiyorum.sanırım biraz şansa ihtiyacım var..... freelancer veya tam zamalı olarak çalışabilirim.
iletişim için:
grafik desing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik desing

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2010 #7
RESIMLI CV NIZI ********* a beklıyorum tesekkurler

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 04-08-2010 #8
tarafınıza cv yollanmıştır...iyi çalışmalar

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

biraz şanssssss lütfenn

Alt 04-08-2010 #9
merhaba;
Grafik tasarım - biraz şansa ihtiyacım var..... balçova halk egitim grafik tasarım kursunu yeni bitirdim ögrendiklerimi unutmamak ve yeni şeyler örenmek adına makul ücretler ile iş aramaktayım.bir çok yere ilan ve msj bıraktım,çok fazla bi geri dönüşüm olmadı mükemmel bir elemanım diyemem ama bu işi iyice ögrenip bu sektörün en iyisi olmak istiyorum.sanırım biraz şansa ihtiyacım var..... freelancer veya tam zamalı olarak çalışabilirim.
iletişim için:
hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 04-08-2010 #10
resimli cvnizi ********* adresine bakliyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları