Freelancer Web Arayüz Tasarımcıyım Birlikte İş Yapabileceğim Arkadaşlar Arıyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer Web Arayüz Tasarımcıyım Birlikte İş Yapabileceğim Arkadaşlar Arıyorum - Türkiye Geneli ...

Freelancer Web Arayüz Tasarımcıyım Birlikte İş Yapabileceğim Arkadaşlar Arıyorum - Türkiye Geneli
burakkose16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 16-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Web Arayüz Tasarımcıyım Birlikte İş Yapabileceğim Arkadaşlar Arıyorum

Program/Seviye: Photoshop ; Tecrübeli

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Şuanda iki çalışma yapıyorum iletişime geçen arkadaşlara sunarım

İşle ilgili açıklama: bursa çevresinden olursa daha iyi olur. Ben arayüz tasarımcıyım html csss php yada asp dili bilen arkadaşlar lazım birlikte tasarım yapablieceğimiz.

E-posta:

Telefon: 0531 406 18 89
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer Web Arayüz Tasarımcıyım Birlikte İş Yapabileceğim Arkadaşlar Arıyorum - Türkiye Geneli - Freelancer Web Arayüz Tasarımcıyım Birlikte İş Yapabileceğim Arkadaşlar Arıyorum - Türkiye Geneli ya da Freelancer Web Arayüz Tasarımcıyım Birlikte İş Yapabileceğim Arkadaşlar Arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer Web Arayüz Tasarımcıyım Birlikte İş Yapabileceğim Arkadaşlar Arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
burakkose16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Freelancer Web Tasarımcıyım Dreamwaever-photoshop html css bilgim var - Türkiye Geneli

Alt 30-04-2012 #3
Freelancer Web Tasarımcıyım Dreamwaever-photoshop html css bilgim var

Program/Seviye: Dreamweaver = iyi

Photoshop = iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Freelancer çalışıyorum dreamwaever photoshop bilgilim var

E-posta:

Telefon: 0531 406 18 89
Bu mesajdan alıntı yap