Freelancer Web tasarım - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer Web tasarım - İstanbul ...

Clubsound34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Clubsound34

Webmaster / İstanbul

Alt 14-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Web tasarım

Program/Seviye:
Photosop - orta
Css - İyi
Php - İyi
Mysql - İyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Freelancer web tasarım yapmaktayım. Dinamik siteler (php&myql) , html siteler, wp/jm v.b hazır siteler kullanmıyorum o tür işlerlede ilgilenmiyorum.

Site yaptırmayı düşünen ve fiyat araştıran arkadaşlar banada mail atabilirler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelancer Web tasarım - İstanbulFreelancer Web tasarım - İstanbulFreelancer Web tasarım - İstanbulFreelancer Web tasarım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap