Freelancer - Web Tasarım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer - Web Tasarım - Türkiye Geneli ...

SoMeBoDy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SoMeBoDy

Webmaster / Balıkesir

Alt 25-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer - Web Tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Gerekli Programlar

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Ajansımız web tasarım işlerinde Freelancer olarak web projeleri gereçekleştirecek, süreklilik arz eden çalışmalarımızda, proje bitiminde yeni proje garantisi ile çalışacak sözüne sadık arkadaşlar aranmaktadır.

İlgilenenlerin daha önce gerçekleştirdiği web sitelerinden referanslarını email adresine göndermeleri yeterlidir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer - Web Tasarım - Türkiye Geneli - Freelancer - Web Tasarım - Türkiye Geneli ya da Freelancer - Web Tasarım - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer - Web Tasarım - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelancer - Web Tasarım - Türkiye Geneli | Freelancer - Web Tasarım - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 26-06-2011 #3
ekleyin görüşelim lütfen
alpeyir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpeyir

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 01-07-2011 #4
merhaba ilanınızla ilgileniyorum, eklerseniz görüşebiliriz *********
107EkremKose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

107EkremKose

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-07-2011 #5
ilanınızla ilgileniyorum.mail attım.bilginize.