Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir - Türkiye Geneli ...

Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir - Türkiye Geneli
artimajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artimajans

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
  • HTML + CSS (Üst Düzey)
  • PHP kodlama yapabilen (Orta veya Üst Düzey)
  • Adobe Photoshop kullanabilen (Üst Düzey)
  • Javascript bilgisi olan (Orta veya Üst Düzey)
  • Yönetim Paneli Yazabilecek

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Hazır template veya hazır yönetim paneli (joomla ve Wordpress) kullanmadan, kendi yönetim panelini kullanan arkadaşlar arıyoruz.

İşini temiz ve zamanında teslim edebilecek arkadaşlar.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir - Türkiye Geneli - Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir - Türkiye Geneli ya da Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir - Türkiye Geneli | Freelancer Web Tasarım ve Yazılımcı PHP bilen tercih edilecektir - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

track3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

track3r

Öğrenci (Grafik) / Ordu

Alt 29-11-2011 #3
İstanbul Aydın Üniversitesi Yazılım Mühendisliği okuyorum. Kurumsal kimlik ve dinamik web siteleri referanslarım mevcut görmek isterseniz *********
avanoslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avanoslu

Webmaster / Nevşehir

Alt 02-12-2011 #4
Bana Ulaşabilirsiniz : www.ahmetdemircili.com