Freelancer -> Web Tasarımı | Grafik Tasarım | 3d Modelleme - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelancer -> Web Tasarımı | Grafik Tasarım | 3d Modelleme - Türkiye Geneli ...

mehmetakifb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetakifb

Webmaster / Ankara

Alt 22-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer -> Web Tasarımı | Grafik Tasarım | 3d Modelleme

Program/Seviye: Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe Flash
Adobe After Effect
Adobe Indesign
Adobe Dreamweaver
Corel Draw
3Ds Max
4D Cinema
Wordpress
Html
Css
jquary
opencart
E-ticaret

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Ted Rönesans Koleji
Creafabrika Reklam Ajansı
T'eko Kids
MatrisLed | Prizma İnşaat
Songül ÖZTÜRKCAN
...

İşle ilgili açıklama: Web tasarımı, grafik tasarımı ve 3d modelleme de uzmanım. Belirttiğim programların hepsini iyi derecede biliyorum. Üniversite öğrencisiyim freelancer olarak çalışmak istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0554 673 91 59
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelancer -> Web Tasarımı | Grafik Tasarım | 3d Modelleme - Türkiye GeneliFreelancer -> Web Tasarımı | Grafik Tasarım | 3d Modelleme - Türkiye GeneliFreelancer -> Web Tasarımı | Grafik Tasarım | 3d Modelleme - Türkiye GeneliFreelancer -> Web Tasarımı | Grafik Tasarım | 3d Modelleme - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mehmetakifb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetakifb

Webmaster / Ankara

İletişim

Alt 24-09-2016 #3
Bana Whatsaptan daha rahat ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
taytekmurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taytekmurat

Hiç Biri / Ankara

taytek freelance

Alt 09-04-2017 #4
Merhaba
Sürekli olarak çalışabileceğimiz bir grafiker arkadaşa ihtiyacımız var. firmamız taytek ltd. şti. bilgilerine Taytek | Tehlikeli Atık Yönetim Teknolojileri adrsinden ulaşabilirsiniz. Bana ulaşabileceğiniz email
Bu mesajdan alıntı yap