Freelancer Wordpress Tabanlı Web Site Yapılır - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelancer Wordpress Tabanlı Web Site Yapılır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelancer Wordpress Tabanlı Web Site Yapılır Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Wordpress Joomla Dreamweaver (Html, Css) Photoshop İş deneyimi ve içeriği: Özel bir ...

busraguvercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busraguvercin(25)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 10-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelancer Wordpress Tabanlı Web Site Yapılır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Wordpress
Joomla
Dreamweaver (Html, Css)
Photoshop

İş deneyimi ve içeriği: Özel bir firmada Bilgi işlem ve Reklam bölümünde çalışmaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Tanıtım, Kurumsal, Online Alışveriş Siteleri Wordpress Tabanlı Yapılmaktadır. Site içeriği için görsel hazırlanır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelancer Wordpress Tabanlı Web Site Yapılır - Türkiye GeneliFreelancer Wordpress Tabanlı Web Site Yapılır - Türkiye GeneliFreelancer Wordpress Tabanlı Web Site Yapılır - Türkiye GeneliFreelancer Wordpress Tabanlı Web Site Yapılır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

busraguvercin(25)

Alt 13-05-2013 #3
Freelancer Wordpress Tabanlı Web Site Yapılır

Program/Seviye: Wordpress
Joomla
Dreamweaver (Html, Css)
Photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Tanıtım, Kurumsal, Online Alışveriş Siteleri Wordpress Tabanlı Yapılmaktadır. Site içeriği için görsel hazırlanır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap

busraguvercin(25)

Alt 16-05-2013 #4
İlan Günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap