FREELANCER İŞ YAPAN ARKADAŞLARA.. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - FREELANCER İŞ YAPAN ARKADAŞLARA.. - Türkiye Geneli ...

nuryu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuryu

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

FREELANCER İŞ YAPAN ARKADAŞLARA..

Program/Seviye: merhaba değerli meslektaşlarım (gerçi ben daha çoookk yeniyim,MESLEKTAŞ ADAYI DİYELİM BANA) sizlerden yardım ve bir kaç bilgi istiyorum..

bende freelancer olarak çalışmak istiyorum, fakat baktımkı freelancer iş arayanların cogunda iş gelmiyor yada gelsede paranı alamıyorsun.

ben 7yıllık bu meslegın ıcındeyım 2 sene ara vermek zorunda kaldım , malum cocuk olunca bılgılerınde tazelenmesı gerekıyor bu meslege donmek istiyorsam eger, deneyımli, ve yardımcı isteyen freelancer iş arayan dostlar varsa eger ben onlara yardım etmek ısterım hem bılgılerım tazelenır, hem işi daha ii öğrenir, hemde sizlerin yardımcısı olurum cok cok meblağ istemicem beni stajer öğrenci olarakta görebilirsiniz, isteğim bu ,eger gercekten benımle calısmak isteyen grafık arkadaşlar olursa cookk sevınırım, amacım sızlerden birşey çalmak değil, tazelenmek ve bılgılenmek, sizden ricam bu, majlarınızı beklıyorum.

eger yazımda kusur , inciltme olduysa özür dilerim
saygılar...

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları FREELANCER İŞ YAPAN ARKADAŞLARA.. - Türkiye Geneli veya FREELANCER İŞ YAPAN ARKADAŞLARA.. - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nuryu

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2011 #3
ilanım günceldir

nuryu

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2011 #4
ilanım gunceldır
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #5
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.