Freelancerlar Toplanın ! Dökün Bakalım İçinizi...

Graficafe - Freelancerlar Toplanın ! Dökün Bakalım İçinizi... ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar,

Bu başlıkta Freelancer olarak çalışan yada Tam zamanlı çalışırken bunun yanında serbest iş yapan (bizim tabirimizle ölücüler Freelancerlar Toplanın ! Dökün Bakalım İçinizi...) Freelance çalışmanın zorluklarından çeken arkadaşları bi görelim Freelancerlar Toplanın ! Dökün Bakalım İçinizi...

Freelancer olmanın en zor yanı sizce ne? Her mesajda bir sitem belirtiyoruz !

Önce ben başlıyorum;

" Proje süresince günde 15 defa arayıp, afedersiniz köpek gibi peşinizden koşan müşterinin, Projeyi teslim ettikten sonra ki rahatlığı ve umursamazlığı.. Telefonlara çıkmama, Maillere dönüş yapmama yada tüm bunlara, çok geç dönüş yapma... 2 gün öncesine kadar cücüğün titreşiyordu sen ne ara bu kadar Cool oldun diyesim geliyor..."

[Müşteriyle bir daha çalışmayacağım kesinleşirse intikamımı alıyorum ama Freelancerlar Toplanın ! Dökün Bakalım İçinizi... ]

Hadi sizi görelim !

YAPIŞTIRRRRR
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları