frehand yardım

Freehand - frehand yardım ...

frehand yardım
gerexiz27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gerexiz27

Grafiker

frehand yardım

Alt 11-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar frehand de yaptıgım bir calismayi mecburen ctp kalip nedeniyle pdf e ceviriyorum. ilk ömce gruplari bozup sayfayi convertledikten sonra export tan pdf e ceviriyorum. böyle yapinca baskida kalite düser diyorlar sanal yazici kurup yaziciya göndeirmis gibi yapmaliymisim. iyi bir baski kalitesi la bilmek icin ne yapmam lazim. gazete tasarimi yapiyorum bunuda göz önünde bulundurursaniz sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk oncelikle denilen gibi sanal bi printer olustun ondan sonra ordan ps secenegi var onu yap acrobat distiller yukle ordan high quality iyi sec oyle pdf yap ctp icin en iyisi ve duzgunu budur....
Bu mesajdan alıntı yap

gerexiz27

Grafiker

Alt 12-11-2008 #3
ilk oncelikle denilen gibi sanal bi printer olustun ondan sonra ordan ps secenegi var onu yap acrobat distiller yukle ordan high quality iyi sec oyle pdf yap ctp icin en iyisi ve duzgunu budur....
dogru söylüyorsun ama adobe distalleri bulamadim orginal cd de pahali :crying:
gazete berbat cikiyor baskida bu programi nasil elde edebilirim atan olursa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-11-2008 #4
dogru söylüyorsun ama adobe distalleri bulamadim orginal cd de pahali :crying:
gazete berbat cikiyor baskida bu programi nasil elde edebilirim atan olursa sevinirim
programı atanda isteyende uzaklaştırılır forumdan
kuralları okuyun
Bu mesajdan alıntı yap

gerexiz27

Grafiker

Alt 12-11-2008 #5
programı atanda isteyende uzaklaştırılır forumdan
kuralları okuyun
bilmiyordum sory. o zaman söyle diyeyim bu programa yakın ücretsiz bildiginiz veya önere bileceginiz bir program var mi. oldu galiba simdi:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-11-2008 #6
aziz grafiker kardeşim.. programı pdf ye çeviren dünya kadar bedava program var. Download com dan bulabilirsin. Lakin senin bir ppd ye ihtiyacın olacaktır. ppd sayfa boyutlarını ayarlamana yarar.. Bunu da her hangi bir filmci sana verebilir. Yok illa fh de pdf yapacağım diyorsan path li resimleri asla ve kat'a gruplama. lens kuualndığın zaman onu gömülü kullanma ve açısını değiştirme. ayrıca fh de de pdf ayarlarını yapabilirsin. Horus bu arada avatarın çok hoş. Ben de büyüyünce Horus gibi olacağım.

saygı ve sevgilerimle
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
frehand, yardim, yardım