frelance grafik işleri yapılır

Sonuçlanan İlanlar - frelance grafik işleri yapılır ...

artmm2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artmm2006(59)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

30 Yıllk tecrübe ile frelance grafik işleri yapılır.

Muhsin Tuksal
********* begin_of_the_skype_highlighting*****************************end_of_the_skype_highlighting
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları frelance grafik işleri yapılır veya frelance grafik işleri yapılırsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nevanur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nevanur

Grafiker / İstanbul

Alt 21-09-2011 #3
Merhaba. çok uygun şartlarda grafik işleri yapıyorum. FreeHand PhotoShop Corel de. Kartvizit broşür kitap dizgisi ve matbaa grafik işleri. *********
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-09-2011 #4
Merhaba. çok uygun şartlarda grafik işleri yapıyorum. FreeHand PhotoShop Corel de. Kartvizit broşür kitap dizgisi ve matbaa grafik işleri. *********
Adamın müşterisini çalma ! :P