frelance grafiker

Sonuçlanan İlanlar - frelance grafiker Sponsorlu Bağlantılar 8 yıllık tecrübeli dizgici-grafikerim. 6 yıl nobel yayınevinde 2 yıl yargı yayınevinde çalıştım. freehand ofis(word-excel vs.) photoshop, corel, indesign, math taype gibi programları kullanıyorum. (on parmak) EVDEN ÇALIŞIYORUM. ...

frelance grafiker
zuleyha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zuleyha

Grafiker

grafiker - dizgici

Alt 18-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

8 yıllık tecrübeli dizgici-grafikerim. 6 yıl nobel yayınevinde 2 yıl yargı yayınevinde çalıştım. freehand ofis(word-excel vs.) photoshop, corel, indesign, math taype gibi programları kullanıyorum. (on parmak)
EVDEN ÇALIŞIYORUM.
bana ulaşmak isteyenler
Forum kurallarımız gereği iletişim bilgilerinizi PM yoluyla paylaşınız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 18-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

- Yaşadığınız şehir:
- Kullandığınız programları ve seviyeleri:
- İş deneyimi ve içeriği:
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
- Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

- Firma ismi:
- Çalışma şartları:
- Aranılan kişinin özellikleri:
- İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

zuleyha

Grafiker

homofis freelance grafiker

Alt 11-12-2008 #3
8 yıllık grafiker-dizgiciyim freehand, corel, indesing, ofis(word,excel), photoshop, mahtaype programlarını kullanıyorum.
dergi, katolog kitap kapak vs. işlerinizi bekliyorum.

zuleyha

Grafiker

frelance grafiker

Alt 05-01-2009 #4
8 yıllık tecrübeli dizgiciyim ofis, frehand, indesing, corel, photoshop, math taype vs. gibi programları kullanıyorum. 6 yıl nobel yayıncılık 2 yıl yargı yayıevinde çalıştım. Yayın kitap, dergi, katolog,broşür, kitap kapağı vs. konularında tecrübeliyim evden homofis çalışmaktayım.
ilgilenenlerin
(gmail)**********
@************ adreslerinden ulaşabilirler.

Tags
dizgici, freelance, frelance, grafiker, grafikerdizgici, homofis