Frelance Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Frelance Grafiker Sponsorlu Bağlantılar ANTALYA / MERKEZ PROGRAM / SEVİYE PHOTOSHOP / İLERİ SEVİYE COREL DRAW / İLERİ SEVİYE FREEHAND / İLERİ SEVİYE QUARKXPRESS / İLERİ SEVİYE DREAMWEAVER / ORTA SEVİYE FLASH ...

Frelance Grafiker
munirgunduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

munirgunduz

Grafiker / Antalya

Frelance Grafiker

Alt 08-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ANTALYA / MERKEZ
  • PROGRAM / SEVİYE
  • PHOTOSHOP / İLERİ SEVİYE
  • COREL DRAW / İLERİ SEVİYE
  • FREEHAND / İLERİ SEVİYE
  • QUARKXPRESS / İLERİ SEVİYE
  • DREAMWEAVER / ORTA SEVİYE
  • FLASH / ORTA SEVİYE
  • SWISHMAX / İLERİ SEVİYE

İstanbul ve antalya da bir çok matbaa ve reklam atölyesinde çalıştım. Meslekte 10. yılım. baskı tekniği ve açık hava reklamcılığına hakimim. Çalışmalarımı taleb olduğunda paylaşabilirim.

İletişim : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

munirgunduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

munirgunduz

Grafiker / Antalya

Frelance Grafiker

Alt 21-09-2010 #3
ANTALYA / MERKEZ
  • PROGRAM / SEVİYE
  • PHOTOSHOP / İLERİ SEVİYE
  • COREL DRAW / İLERİ SEVİYE
  • FREEHAND / İLERİ SEVİYE
  • QUARKXPRESS / İLERİ SEVİYE
  • DREAMWEAVER / ORTA SEVİYE
  • FLASH / ORTA SEVİYE
  • SWISHMAX / İLERİ SEVİYE

İstanbul ve antalya da bir çok matbaa ve reklam atölyesinde çalıştım. Meslekte 10. yılım. baskı tekniği ve açık hava reklamcılığına hakimim. Çalışmalarımı taleb olduğunda paylaşabilirim.

İletişim : *********
crall74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crall74(44)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-09-2010 #4
Selamlar Münir Bey,
grafik tasarim islerimiz icin freelance grafikere ihtiyacimiz var..bizimle temasa gecerseniz memnun oluruz.. e-mail: *********
Murat Acar
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #5
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.