Frelance İş İlanı - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Frelance İş İlanı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Frelance İş İlanı Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop (çok iyi) İllustrator(çok iyi) Freehand( iyi) Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: Çalışma Şartları:3-4 yıldır grafikerlik yapıyorum, ...

fatmaeker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmaeker

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Frelance İş İlanı

Program/Seviye: Photoshop (çok iyi)
İllustrator(çok iyi)
Freehand( iyi)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Çalışma Şartları:3-4 yıldır grafikerlik yapıyorum, ajans tecrübesine sahıbım. Meslegıme hem ajansta calısarak hemde freelance yürütüyorum
Dergi, Katalog, Broşür, el ilan, afiş, logo, kurumsal kimlik, etiket, ambalaj gibi tasarımlarınızı cok uygun fıyatlarda hazırlayabılırım

E-posta:

Telefon: 0543 601 66 17
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Frelance İş İlanı - Türkiye GeneliFrelance İş İlanı - Türkiye GeneliFrelance İş İlanı - Türkiye GeneliFrelance İş İlanı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap