Frelance tshirt tasarımı fiyat

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Frelance tshirt tasarımı fiyat Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar freelance ilk defa bir tshirt tasarımı yapıyorum. Sormak istediğim bir tshirt tasarımı fiyatı ne kadar olmalı. Tasarım başına ne kadar fiyat vermeliyim karşı tarafa? Yardımcı olan arkadaşlara ...

artbyart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artbyart

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar freelance ilk defa bir tshirt tasarımı yapıyorum. Sormak istediğim bir tshirt tasarımı fiyatı ne kadar olmalı. Tasarım başına ne kadar fiyat vermeliyim karşı tarafa?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şimdi bu iş birilerinin değerlendirmesi ile olmamalı. Harcadığınız emek saatini, işin zorluğunu, uğraşısını siz biliyorsunuz.
Kişisel fikrim birinden aldığınız fiyatı hemen sunmayın! Bir piyasa araştırması yapıp saydıklarımıda göz önünde bulundurarak fiyat belirleyin.
Bu mesajdan alıntı yap
artbyart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artbyart

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2009 #3
Teşekkürler yanıtınız için fakat piyasa araştırması yapabileceğim sadece bir günüm var bir gün içinde bir fiyat vermeliyim ve ben sadece standart bir fiyat örneği istiyorum sadece. Örneğin saçma olabilir belki ama 50 lira tasarım başına çok mu fazla çok mu az. Yada ben saçmalıyormuyum?:worried::angel:
Bu mesajdan alıntı yap